INTRO

INTRO to wstęp do nurkowania i świetne rozwiązanie dla osób, które nie zdecydowały się  jeszcze na rozpoczęcie kursu nurkowego, a chcą zobaczyć jak wygląda życie poniżej lustra wody.

Nurkowanie to realizowane jest przez Instruktora w systemie 1:1 czyli instruktor i jeden płetwonurek. Podnosi to niesamowicie komfort i bezpieczeństwo osoby nurkującej. Pierwsze nurkowanie odbywa się w basenie lub jeziorze. Po opanowaniu kilku prostych ćwiczeń na płytkiej wodzie, udasz się na podwodną wycieczkę w „głębiny” z instruktorem do maksymalnej głębokości 3 metrów lub płycej. Urok podwodnego świata, ryb i niesamowite uczucie nieważkości na długo pozostanie w Twojej pamięci.

INTRO nie jest kursem, nie otrzymasz zatem certyfikatu uprawniającego do samodzielnego nurkowania. Na pamiątkę podwodnej przygody otrzymasz pamiątkowy dyplom, który, mam nadzieję, będzie również zachętą do dalszego poznawania głębin.

WYMAGANIA:

  • Minimalny wiek uczestnika 8 lat;
  • Nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia – nie musisz nawet umieć pływać;
  • Musisz mieć dobry stan zdrowia poświadczony badaniami lekarskimi lub twoim oświadczeniem o stanie zdrowia (na formularzu, który wypełniasz przed nurkowaniem).

    Koszt: 300 zł od osoby – 90 minut przyjemnej zabawy -nauka nurkowania i zabawy ze sprzętem ABC

Poradnik kursanta

Poradnik kursanta

czyli jak przygotować się do nurkowania.